Izdota jau trešā autosporta krāsojamā grāmatiņa gan lieliem, gan maziem autosporta līdzjutējiem.

RallyEmotions un DriftEmotions komanda ir izdevusi jaunu krāsojamo grāmatu, kurā apvienotas vairākas autosporta disciplīnas – drifts, rallijs un rallijkross.

Krāsojamās bildes ir uzņemtas Baltijā notiekošajos autosporta pasākumos, ar pasaules un Baltijas labāko autosportistu piedalīšanos.Šī ir lieliska iespēja autosporta cienītajiem izkrāsot 32 unikālas sporta automasīnu bildes no dažādiem sacensību mirkļiem, kā arī, apmeklējot autosporta sacensības, iegūt sava iecienītākā sportista autogrāfu un paradīt viņam savu vīziju par sporta auto krāsojumu.

Krāsojamā grāmata ir piemērota gan jaunajiem autosporta faniem, gan pieaugušajiem, kuri brīžiem ir ne mazāk aizrautīgi krāsotāji. Krāsojot grāmatiņas kopā ar bērniem, būs iespēja nodot viņiem interesi par autosportu

un, iespējams, ieinteresēt bērnus pievērsties autosportam.Šī grāmatiņa lieliski noderēs gan kā dāvana autosporta fanam, gan arī paša priekam.

RallyEmotions / DriftEmotions ir fotogrāfu, videooperatoru un autosporta entuazistu apvienība, kuri atspoguļo sacensību mirkļus fotogrāfijās un video. Mūsu moto ir – Ātrums un emocijas, ko ļoti labi var redzēt radītajos attēlos un video.

Krāsojamās grāmatiņas var iegādāties piesakoties uz e-pastiem info@rallyemotions.lv un info@driftemotions.lv , zvanot uz tālruni 29357425 vai interneta veikalā www.awsome.lv/books , kā arī citu grāmatnīcu veikalos.
Vienas grāmatiņas cena 5EUR.